Magia Świąt – warsztaty tworzenia ozdób świątecznych i Jarmark Bożonarodzeniowy.

Projekt pod takim tytułem realizuje nasze stowarzyszenie Silnowo 2020 przy współpracy z Filią Miejskiej Biblioteki Publicznej w Silnowie oraz Sołectwem Silnowo. Projekt jest dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego Przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek Działaj Lokalnie w Szczecinku.

W dniach 11 października, 24 października, 14 listopada, 21 listopada, 5 grudnia, 14 grudnia odbyły się warsztaty tworzenia ozdób bożonarodzeniowych, które przyciągnęły do Biblioteki w Silnowie kilkadziesiąt osób. Uczestnicy uczyli się różnych technik w tym m.in. decoupage, szycie, malowanie itp. Opiekę nad uczestnikami sprawowały nasze Panie ze stowarzyszenia – Ania, Ania i Gosia oraz Pani Julka z Biblioteki. Zdjęcia i relacje z zajęć dostępne są na profilu FB stowarzyszenia https://www.facebook.com/StowarzyszenieSilnowo2020/

Zwieńczeniem naszych trzymiesięcznych działań będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, który już po raz trzeci organizujemy w Silnowie. Na jarmarku będzie można podziwiać prace wykonane na warsztatach i spróbować pysznych potraw bożonarodzeniowych. Będzie też oczywiście św. Mikołaj, który zapewne przywiezie ze sobą prezenty dla najmłodszych. Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wprowadzenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.