Rodzinna impreza integracyjna – Silnowo – 9 czerwca 2012

9 czerwca 2012r. na małej strefie sportowo-rekreacyjnej, Stowarzyszenie „SILNOWO 2020” zorganizowało rodzinną imprezę integracyjną pod hasłem:

 „Czas rozruszać Silnowo – integracja poprzez wspólną zabawę!!!”. 

Hasło to jest jednocześnie tytułem projektu dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII”, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, wdrażanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z Funduszem Tratwa w Szczecinku. W imprezie wzięło udział około 130 osób – mieszkańców Silnowa i okolicznych miejscowości. Malowanie twarzy, dmuchany zamek, zjeżdżalnia , ciasto, kiełbaski oraz napoje i słodycze to darmowe atrakcje, z których mogli skorzystać uczestnicy tego wydarzenia. Wszyscy mogli także wziąć udział w turnieju rodzin, zawodach w tenisa stołowego oraz badmintona i zdobyć ciekawe nagrody. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w imprezie.  Bez udziału mieszkańców impreza ta nie mogła by się nazywać integracyjną!

Organizacja imprezy była możliwa dzięki dotacji w kwocie 2 tys. zł  pozyskanej z programu „Działaj Lokalnie VII” , pomocy Rady Sołeckiej w Silnowie oraz sponsora Pana Leszka Olszewskiego z „Domu nad Jeziorem”, którzy wsparli organizację imprezy kwotami 200 zł na wynajem zabawek dmuchanych. W organizacji imprezy wzięli udział wszyscy członkowie stowarzyszenia oraz mieszkańcy Silnowa. Partnerem były instytucje kultury  – Centrum Kultury i Rekreacji w Bornem Sulinowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Udzieliły one wsparcia technicznego m.in. poprzez udostępnienie nagłośnienia, namiotu oraz kwiatów do wykonania nasadzeń w donicach ustawionych na strefie sportowo – rekreacyjnej. Najmłodsi mogli znaleźć zajęcie w kąciku plastycznym prowadzonym przez opiekuna świetlicy wiejskiej i punktu bibliotecznego w Silnowie.  Organizatorzy dziękują Państwu Chmielowskim z pensjonatu „Ani” z Bornego Sulinowa za udostępnienie ławek i stołów, firmie Family-Ice ze Słupska za dostarczenie lodów i Pani Oli Tunkiewicz za słodycze dla najmłodszych uczestników oraz wszystkim nie wymienionym osobom, które udzieliły wsparcia na rzecz imprezy. Podziękowania należą się również salonowi Deichmann  ze Szczecinka,  Lokalnej Grupie Rybackiej „Partnerstwo Drawy” oraz Gminie Borne Sulinowo za dostarczenie gadżetów oraz firmie StudioX3 ze Szczecinka za wykonanie banera promocyjnego. Dziękujemy też kolegom z zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia Aikido „Matsunai” za przeprowadzenie pokazu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy GALERIA>>>>

To jednak nie koniec działań w ramach projektu. Stowarzyszenie „Silnowo 2020” zapraszają serdecznie na turniej siatkarski który odbędzie się 21 lipca 2012r., na małej strefie sportowo – rekreacyjnej w Silnowie. Na zwycięską drużynę czekają nagrody. W programie imprezy przewidziano ognisko oraz poczęstunek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.