Turniej amatorskich drużyn siatkarskich – 21 lipca 2012r.

21 lipca 2012r.  Stowarzyszenie „SILNOWO 2020” zorganizowało, drugą w tym sezonie, imprezę integracyjną pod hasłem: „Czas rozruszać Silnowo – integracja poprzez wspólną zabawę!!!”.  

W minioną sobotę na strefach sportowo – rekreacyjnych w Silnowie rozegrano I turniej amatorskich drużyn siatkarskich o puchar Stowarzyszenia „Silnowo 2020”.  Udział w turnieju wzięło 7 drużyn, w kategorii „dorośli i młodzież powyżej 15 roku życia”:

  1. Silnowo 1,
  2. Silnowo 2,
  3. ZiP Rakowo,
  4. „Dom nad Jeziorem” Silnowo,
  5. „Żubry” Międzylesie,
  6. „BBTeam” Borne Sulinowo,
  7. „Noł Nejm” Borne Sulinowo.

Po zaciętej i emocjonującej walce turniej wygrała drużyna Noł Nejm przed drużynami Zip Rakowo oraz BBTeam, które zajęły odpowiednio, drugie i trzecie miejsce. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary a drużyna, która zajęła I miejsce otrzymała dodatkowo nagrodę niespodziankę.

 Impreza została dofinansowana ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII”, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, wdrażanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z Funduszem Tratwa w Szczecinku.

Organizatorzy dziękują za wsparcie partnerom projektu – Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Centrum Kultury i Rekreacji z Bornego Sulinowa jak też mieszkańcom Silnowa, którzy włączyli się w organizację turnieju. Dziękujemy również Pani Oli Tunkiewicz, właścicielce firmy SOLAR za ufundowanie nagrody „niespodzianki” oraz Panu Robertowi Małkińskiemu, właścicielowi firmy Brian-Expert, za wodę mineralną dla uczestników imprezy.

Liczymy,  że impreza się podobała. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zorganizować kolejny turniej, przy jeszcze większym zainteresowaniu ze strony mieszkańców Silnowa. Żałujemy tylko, że nie udało się przeprowadzić rozgrywek w kategorii „dzieci i młodzież do lat 15-stu”, ponieważ nie mogliśmy wręczyć przygotowanych pucharów.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.