Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

Zrzut16 grudnia mieszkańcy Silnowa i okolicznych miejscowości wzięli udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym. W trakcie jarmarku można było częstować się pysznym pierogami, barszczem i ciastami jak również zakupić piękne świąteczne ozdoby.  Oczywiście przybył Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami a w świąteczną atmosferę pomogły nam się przenieść dzieci ze świetlicy wiejskiej w Piławie i dzieci z Biblioteki w Silnowie.
Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy był wyjątkowy nie tylko ze względu na scenografię czy pyszne jedzenie  lecz dlatego, że  doświadczyliśmy tego, iż dawanie prezentów jest             o wiele przyjemniejsze niż ich otrzymywanie :). To było prawdziwe przesłanie Bożego Narodzenia. Jarmark był okazją do zorganizowania pomocy Karolince walczącej z ciężką chorobą. Przekonaliśmy się, że w naszej okolicy mieszka mnóstwo ludzi o dobrych sercach.

Na jarmarku spotkaliśmy się z sąsiadami i dawno nie widzianymi kolegami ze szkoły. Mijamy się na ulicy, widujemy się w sklepie czy też „przelotem” na stacji benzynowej jednak nie mamy możliwości poświęcić sobie  więcej czasu. Jarmark dał sposobność aby porozmawiać, wspólnie pośmiać się i pośpiewać w bożonarodzeniowej atmosferze.

Za rok musimy to powtórzyć i mamy nadzieję, że będzie jeszcze więcej powodów do zadowolenia. Wierzymy, że Karolinka zaśpiewa na następnym Jarmarku wspólnie z nami.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom! Dziękujemy współorganizatorom! Dziękujemy za upieczenie ciast! Dziękujemy za udział! Dziękujemy za dobre słowo!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wprowadzenie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.